Actueel weer Den Bosch
Laatste update: 2026-05-20 om 06:15 uur
| Temperatuur | 11.8 °C |
| Neerslag | 0.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.7 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.6 hPa |
| Barometer trend | toenemend |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 13:05 u |
| Minimum temp. | 8.1 °C om 07:10 u |
| Maximum temp. | 15.8 °C om 14:05 u |
| Windchill | 11.8 °C |
| Hitte index | 11.8 °C |
| Dauwpunt | 11.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 97.0 % |
| Zonnestraling | 15.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 333.0 W/m2 om 13:10 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 1.8 om 13:10 u |
| Zon op | 05:43 u |
| Zon onder | 21:30 u |